BUNGEE JUMPING PRAHA

Bungee jumping z jeřábu v Praze

Bungee jumping Brno nabízí možnost skoku a zažití volného pádu díky jeřábu, který umožňuje skákat z různých výšek. Samozřejmostí je nechat si celý zážitek natočit na kameru. Varianty bungee jumpu v Praze:

Jako poslední varianta je uveden bungee katapult, který díky speciálnímu postroji a dvěma bungee lanům dokáže účastníka vystřelit do výšky až 36 metrů. Jde o trochu jiný zážitek než je skok bungee, ale výsledný adrenalin je téměř obdobný. Horkou novinkou v Praze je SCAD diving – skok bez jištění do sítě.


Kdo může v Praze bungee jumping a katapult absolvovat?

Skočit bungee může téměř každý od 18 let, kdy mladší potřebují souhlas zákonného zástupce. Limit je váha od 40 do 160 kg a dobrý zdravotní stav. V případě katapultu je max. váha stanovena na 110 kg. S sebou si prosím vezměte pohodlné oblečení avšak ne příliš volné. Pokud máte delší vlasy je potřeba je sepnout do culíku.


Místo a termín kdy se v Praze skáče

Místo kde bude bungee jumping i katapult probíhat se dozvíte minimálně 14 dní předem. Většinou jde o místa na okraji města v předem stanovených termínech. Vloni se skákalo v Praze Západ – Drahelčice, ale toto místo se může změnit. Ničeho se nebojte, o všem budete informováni. Dostupná je také varianta tandemu a bungee katapultu.

Nejblíže od Prahy můžete bungee jumping absolvovat v Plzni, kde se skáče taktéž z jeřábu z výšky 50m nebo v Chomutově, kde jde o nejvyšší bungee jumping z mostu v ČR. Kromě jiného Chomutov nabízí také možnost skoku do tzv. Kieneovy houpačky. Výběr necháváme na Vás!


Bungee jumping Praha – recenze:

Když jsem skákal z 36m,tak jsem mel vetší potěšeni, proto mě i překvapilo, že z 80m to bylo takový…no dobry. Ladislav H., hodnocení: 4/5

Zdroj: Adrop.cz

Další informace o průběhu zážitku a ceně naleznete: