BUNGEE JUMPING PLZEŇ ❤️

Bungee jumping z jeřábu v Plzni

Bungee jumping Plzeň nabízí možnost skoku a zažití volného pádu díky jeřábu, který umožňuje skákat z různých výšek. Lze si nechat celý zážitek natočit na kameru. Varianty bungee v Plzni jsou následující:


Kdo může v Plzni bungee jumping a katapult absolvovat?

Skočit bungee jump může téměř každý ve věku od 18 let, kdy mladší potřebují souhlas zákonného zástupce. Limitující je váha skokana od 40 do 160 kg a dobrý zdravotní stav. V případě katapultu je max. váha stanovena na 110 kg. Vhodné je zvolit pohodlné oblečení avšak ne příliš volné. Pokud máte delší vlasy je nutné je sepnout do gumičky.


Místo a termín kdy se v Plzni skáče:

Místo kde bude bungee jumping a bungee katapult probíhat se dozvíte minimálně 14 dní předem. Většinou jde o místa na okraji města v předem stanovených termínech, které se dozvíte po zakoupení u našeho partnera Adrop.cz. Platnost poukazu na bungee jump platí 12 měsíců, kdy vždy je vypsáno několik termínů v daném místě. Pokud Vám Plzeň nevyhovuje nejblíže můžete bungee jumping vyzkoušet v Praze – skok z jeřábu nebo bungee katapult nebo v Chomutově. Chomutov nabízí klasický bungee jump z mostu s možností tandemu a také skok do tzv. Kieneovi houpačky.


Bungee jumping Plzeň – recenze:

Bungee Jumping byl super. Na místě Vás zváží, vše Vám vysvětlí a na závěr dostanete certifikát:). Za mě mohu jedině doporučit :):). Lukáš A., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Další informace o průběhu zážitku a ceně naleznete: