SAMOSTATNÝ SKOK PADÁKEM CENA – kolik stojí seskok padákem?

Hledáte adrenalinový zážitek na celý život nebo ho chcete někomu blízkému darovat? V tom případě tu jste správně! Předpokládáme, že nemáte zdání kolik takový zážitek může stát a tak jsme pro Vás připravili stručný přehled cen jednotlivých variant. Na závěr pro Vás máme připravený tip na dárek pokud si nejste jisti, že skok padákem je to „pravé ořechové“.


Samostatný skok padákem cena – Kolik stojí samostatný seskok padákem?


Padák typu křídlo - samostatný skok padákem

Kde samostatné seskoky padákem probíhají?

Samostatné seskoky padákem probíhají bohužel jen na pár místech ČR. Průběh kurzu je na všech místech obdobný, ale ceny za něj se samozřejmě liší. V Kolíně a Liberci probíhá parašutistický kurz. Na zbylých místech pak zrychlený kurz IAFF.

Kolín | Liberec | Most | Příbram | Prostějov


Je možné samostatný seskok padákem darovat?

Ano, zajisté můžete samostatný seskok padákem (kurz parašutismu nebo zrychlený IAFF) darovat a to prostřednictvím dárkové balení. Nejste jisti zda je seskok padákem to pravé ořechové? V tom případě doporučujeme zakoupit univerzální dárkový poukaz v libovolné hodnotě od 500 Kč do 20 000 Kč. Obdarovaný si díky němu může zážitek vybrat sám a že je z čeho vybírat! Dobrou zprávu na závěr představuje fakt, že platnost všech poukazů je 12 měsíců. Zjistit více o univerzálním poukazu