TANDEM PARAGLIDING CENA – kolik stojí tandem a kurz?

Hledáte netradiční vyhlídkový let s trochou adrenalinu? Popřípadě ho chcete někomu darovat? Jste tu správně! O pár řádků níže se dozvíte kolik paragliding může stát a také to, kde všude ho lze absolvovat. Na konci jsme pro Vás připravili tip na dárek pokud si nejste jisti, že je paragliding to „pravé ořechové“.


Tandem paragliding cena – Kolik stojí paragliding?


Tandemový paragliding Jaroměř

Kde lze paragliding absolvovat?

Paraglidingový let můžete zažít hned na několika místech ČR. Rozhodně jde o zážitek za kterým stojí vážit i delší cestu. Obzvláště malebný je paragliding v Beskydech a Krkonoších. V Erpružicích nejde čistě o paragliding, ale o let s motorovým rogalem. Kde všude tedy lze paragliding absolvovat?

Beskydy | Erpružice (Plzeňský kraj) | Frýdlant nad Ostravicí | Liberec | Jaroměř | Krkonoše


Lze také paragliding někomu darovat?

Nebojte, samozřejmě lze tandemový paragliding i kurz paraglidingu darovat! Můžete to udělat díky dárkovému balení s platností 12 měsíců. Pokud si nejste jistí zda je to „pravé ořechové“ můžeme Vám nabídnou univerzální dárkový poukaz v libovolné hodnotě od 500 Kč. Obdarovaný si tak vybere zážitek sám. Například jízdu v supersportu, skok padákem nebo kurz vaření. Zjistit více o univerzálním poukazu