Vyhlídkový let vrtulníkem Sněžka – Krkonoše 🚁

Let vrtulníkem nad Sněžkou probíhá:

Vyhlídkový let vrtulníkem Karlovy Vary

Před odletem projdete krátkým školením a vyřídíte potřebné formality. Jakmile budete mít vše hotovo, pohodlně se usadíte, připoutáte se a nasadíte si sluchátka. Poté se vznesete do výšin! Let s pilotem vám nabídne klidnou a příjemnou atmosféru, která umocní celý zážitek. Budete mít jedinečnou příležitost obdivovat z ptačí perspektivy nádherné výhledy na Sněžku a celé Krkonoše. Tento dechberoucí pohled na majestátní vrcholy a malebné okolí vám zaručí nezapomenutelný zážitek plný krásy a úžasu. Více o letu nad Sněžkou

Vrtulník BELL 206B dokáže přepravit až pět jednotlivců, včetně pilota. Pro ty, kdo preferují soukromost, je možnost zakoupit dárkový poukaz pro čtyři osoby a vychutnat si let pouze s vybranými společníky. Je důležité si uvědomit, že maximální hmotnost jednotlivého cestujícího nesmí překročit 110 kg a celková hmotnost všech pasažérů nesmí přesáhnout 320 kg. Co během letu zahlédnete?


Co můžete při letu zahlédnout?

Vyhlídkový let vrtulníkem Sněžka

Těšit se můžete na nejnavštěvovanější lyžařské středisko Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou na říčce Úpě, pod Čertovou horou pak Harrachov. Během letu ke Krkonoším však můžete zahlédnout další zajímavá místa. Například hrad Trosky v Českém ráji, Liberec a jeho dominantu Ještěd. Za dobrého počasí je toho k vidění mnoho. Určitě si let maximálně užijete!


Není pro Vás let vrtulníkem to pravé ořechové?

Pokud máte raději letadla, proletět se můžete nad Sněžku i s ním. Doporučit můžeme navíc krásné vyhlídkové lety balónem, které probíhají až na 12 místech v kraji. Obzvláště malebné jsou lety nad Českým rájem a Potštejnem. V Krkonoších také můžete prožít luxusní tandemový paragliding.


Let vrtulníkem Sněžka – více informací o ceně a termínech:

Vyhlídkový let vrtulníkem Sněžka je originálním dárkem, který zaručeně vyvolá nadšení! Možnost darování pomocí dárkového poukazu s platností alespoň 12 měsíců je skvělým řešením. Tento poukaz dává obdarovanému dostatek času na to, aby si mohl vybrat vhodný termín a naplánovat si zážitek podle svých představ. Ať už chcete udělat radost k narozeninám, výročí nebo jen tak jako odměnu za úspěch, vyvoláte s tímto darem jistě velkou radost!