Let vrtulníkem Roudnice nad Labem (Ústecký kraj)

Let vrtulníkem v Roudnici nad Labem probíhá:

Let vrtulníkem Roudnice nad Labem je skvělým způsobem jak poznat toto město a jeho okolí v Ústeckém kraji. Létá se s čtyřmístným vrtulníkem Robinson R44. Tento vrtulník dosahuje maximální rychlost 240 km/h a dolet téměř 600 km. K dispozici jsou dvě časové varianty – 45 a 90 minut pro jednu nebo tři osoby. V kratší variantě (45 min) se létá nad Českým středohořím a v delší (90 min) nad Kokořínskem. Z Roudnice nad Labem se bohužel v současnosti nelétá. Létá se však nedaleko, v Sázené. O letu vrtulníkem Roudnice nad Labem (Sázená)


Není let ve vrtulníku to pravé ořechové?

Pilotování vrtulníku, helikoptéry

Doporučit Vám můžeme parádní vyhlídkové lety balónem, které probíhají na více místech v Ústeckém kraji – Ploskovicích, Velemíně, Litoměřicích a nad Českým středohořím. Za zvážení také stojí vyhlídkový let letadlem nad Roudnicí nad Labem. Pokud Vám nevadí vážit za zážitkem delší cestu, líbit by se Vám mohl také tandemový paragliding v Liberci.


Recenze na vyhlídkový let vrtulníkem:

Po počátečních komplikacích s termínem a podmínkami letu vše bylo doslova zalito slunce. Perfektní zážitek, vč. ukázky techniky a možností pohybu vrtulníku. Přidanou hodnotou byla i účast na tankování paliva, která nebyla původně v plánu. Vyhlídkové lety mohu jen doporučit. … a takový let balónem (který jsme již také měli) je skutečná laskomina! Zdeněk K., hodnocení: 4/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Let vrtulníkem Roudnice nad Labem – více info o ceně a termínech: