Let vrtulníkem Plzeň (Plzeňský kraj) 🚁

Let vrtulníkem v Plzni probíhá:

Vyhlídkový let vrtulníkem Plzeň

Dopřejte si nevšední zážitek a užijte si Plzeň z ptačí perspektivy! Letecký výlet vrtulníkem vám nabídne naprosto nový úhel pohledu na krásy města a jeho okolí. Zkuste si užít adrenalinový zážitek v moderních vrtulnících Robinson R22 nebo R44, které vás zvednou do výšky až 300 metrů nad zemí a dopřejí vám nevšední zážitky při rychlosti až 180 km/h. Více o vyhlídkovém letu vrtulníkem

Za zvážení také stojí netradiční let ve vírníku! Více o letu vírníkem


Co můžete při letu zahlédnout?

Let balonem Plzeň

Při letu vrtulníkem nad Plzní můžete vidět mnoho zajímavých míst a památek. Mezi nejvýznamnější patří například katedrála sv. Bartoloměje, zámek Kozel, Náměstí Republiky a další krásné stavby. Z výšky si můžete také vychutnat pohled na malebnou krajinu okolo města, kterou zdobí řeka Radbuza a kopce Křivoklátska. Připravte se na nevšední zážitek a užijte si panoramatický výhled na Plzeň z ptačí perspektivy!


Není let vrtulníkem to pravé ořechové?

Přímo v Erpružicích stojí za zvážení vyhlídkový let v motorovém rogalu a pilotování ultralightu. V Plzeňském kraji Vám však můžeme doporučit let ve horkovzdušném balónu, který probíhá až na 6 místech v kraji. Popřípadě pak let vyhlídkovým letadlem nad Plzní. Naprostou peckou v naší nabídce je let stíhačkou, který však probíhá v Brně. Rozhodně ale stojí za zvážení pokud hledáte dárek pro opravdového milovníka létání! Ať vyberete cokoli, nemůžete šlápnout vedle. Všechno jsou to parádní zážitky! 


Let vrtulníkem Plzeň – více informací o ceně a termínech: