Vyhlídkový let vrtulníkem Máchovo jezero 🚁

Let vrtulníkem nad Máchovým jezerem probíhá:

Vyhlídkový let vrtulníkem Karlovy Vary

Před startem se připravte na stručnou instruktáž a vyřízení několika drobných formalit, které jsou nezbytné pro jasný přehled pravidel a omezení. Až budou tyto kroky hotovy, připnete se a nasadíte si sluchátka, teprve potom se vydáte do vzduchu! Společně s pilotem si užijete příjemnou atmosféru a budete moci obdivovat úchvatné výhledy na Máchovo jezero a jeho okolí. Více o letu nad Máchovým jezerem

Vrtulník BELL 206B dokáže přepravit až pět jednotlivců, včetně pilota. Pro ty, kdo preferují soukromost, je možnost zakoupit dárkový poukaz pro čtyři osoby a vychutnat si let pouze s vybranými společníky. Je důležité si uvědomit, že maximální hmotnost jednotlivého cestujícího nesmí překročit 110 kg a celková hmotnost všech pasažérů nesmí přesáhnout 320 kg. Co během letu zahlédnete?


Co můžete při letu zahlédnout?

Vyhlídkový let letadlem Máchovo jezero

Při vyhlídkovém letu nad Máchovým jezerem budete mít možnost spojit památky s krásami přírody, zejména při průletu nad oblastí Doksy, kde se otevře pohled na Máchovo jezero a hrad Bezděz. Budete se moci těšit na romantické výhledy, které zanechají nezapomenutelný dojem!


Není pro Vás let vrtulníkem to pravé ořechové?

Pokud není let vrtulníkem to pravé ořechové, doporučit můžeme krásné vyhlídkové lety balonem na různých místech v Libereckém kraji. Pokud Vám nevadí vážit za zážitkem delší cestu, líbit by se Vám mohl také let ve větroni popřípadě tandemový paragliding v Krkonoších.


Let vrtulníkem Máchovo jezero – více informací o ceně a termínech:

Vyhlídkový let vrtulníkem Máchovo jezero je neotřelý dárek, který přinese velkou radost! Možnost darování prostřednictvím dárkového poukazu s platností minimálně 12 měsíců je vynikajícím řešením. Tento poukaz poskytuje obdarovanému dostatek času na výběr ideálního termínu. Ať už chcete udělat radost k narozeninám, výročí nebo jen tak jako odměnu za dosažený úspěch, tento dar zaručeně vyvolá obrovskou radost!