Vyhlídkový let vrtulníkem Kunětická hora 🚁

Let vrtulníkem nad Kunětickou horou probíhá:

Vyhlídkový let vrtulníkem Karlovy Vary

Před odletem se připravte na krátkou instruktáž a několik drobných formalit, především proto abyste měli jasno v tom, co je dovoleno a co ne. Jakmile tyto úkony absolvujete, připoutáte se a nasadíte si sluchátka, a teprve pak se vydáte do vzduchu! Zažijete s pilotem příjemnou atmosféru a budete moci obdivovat nádherné výhledy na Kunětickou horu a jeho okolí. Více o letu nad Kunětickou horou

Vrtulník BELL 206B pojme až pět osob, včetně pilota. Pokud si nepřejete letět s dalšími účastníky, můžete si pořídit poukaz pro 4 osoby a užít si let s přáteli nebo rodinou. Upozorňujeme, že max. hmotnost cestujícího je 110 kg a celková hmotnost všech pasažérů 320 kg. Co během letu uvidíte?


Co můžete při letu zahlédnout?

Vyhlídkový let balonem Kunětická Hora

Jasnou dominantou za kterou se s vrtulníkem vydáte je bezesporu hrad Kunětická hora z 15. století. Směrem za „Kuňkou“ za dobrého počasí uvidíte dominantu Hradce Králové, Bílou věž. Směrem na jih pak nabízí pohled na město Pardubice a za nimi i Chrudim, kterou snadno poznáte podle kostela Nanebevzetí Panny Marie. Západně můžete spatřit města Lázně Bohdaneč a Přelouč. Východně pak můžete zahlédnout Holice, město cestovatele Emila Holuba.


Není pro Vás let vrtulníkem to pravé ořechové?

Pokud není let vrtulníkem to pravé ořechové, doporučit můžeme krásné vyhlídkové lety balonem na různých místech v Jihočeském kraji a samozřejmě i nad Českými Budějovicemi. Popřípadě pak také klidnější vyhlídkový let letadlem.


Let vrtulníkem Kunětická hora – více informací o ceně a termínech:

Vyhlídkový let vrtulníkem Kunětická hora je originálním dárkem, který zaručeně vyvolá nadšení! Možnost darování pomocí dárkového poukazu s platností alespoň 12 měsíců je skvělým řešením. Tento poukaz dává obdarovanému dostatek času na to, aby si mohl vybrat vhodný termín a naplánovat si zážitek podle svých představ. Ať už chcete udělat radost k narozeninám, výročí nebo jen tak jako odměnu za úspěch, vyvoláte s tímto darem jistě velkou radost!