Vyhlídkový let vrtulníkem Karlovy Vary 🚁

Let vrtulníkem v Karlových Varech probíhá:

Vyhlídkový let vrtulníkem Karlovy Vary

Zažijte nezapomenutelný zážitek s romantickým letem vrtulníkem nad městem Karlovy Vary a jeho okolím. Užijte si romantickou atmosféru, kdy Vám budou patřit oblaka a krásné výhledy na okolní krajinu. Romantický let helikoptérou je skvělou volbou pro netradiční rande, oslavu výročí nebo třeba při žádosti o ruku. A pokud máte nějaké oblíbené místo v Karlových Varech nebo jeho okolí, které byste rádi viděli z ptačí perspektivy, informujte o tom svého pilota před letem. Užijte si sklenku prosecca a zcela se oddaně soustřeďte na okamžiky vrtulníkového letu nad Karlovými Vary. Více o letu vrtulníkem Karlovy Vary


Co můžete při letu zahlédnout?

Let letadlem Karlovy Vary

Největším zážitkem je samozřejmě pohled na samotné město. Zahlédnout tak můžete různé lázeňské budovy jako třeba Císařské a Alžbětiny lázně nebo známé luxusní lázeňské hotely. Tím jsou GrandhotelPupp nebo hotel Imperial. Opomenout nesmíme vyhlášené kolonády. V Karlových Varech je jich celkem 5 – Sadová, Mlýnská, Vřídelní, Tržní a Zámecká kolonáda. Na všechny je moc pěkný pohled stejně jako na místní kostely. Zajímavým je Pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, kostel sv. Máří Magdaleny nebo Anglikánský kostel sv. Lukáše. Kromě výše zmíněných budov lze spatřit ve městě různé parky a rozhledny. Za zmínku stojí rozhledna Diana, Goethova a Karla IV. Z parků pak Mozartův park, Dvořákovy sad nebo Japonská zahrada u nedaleké Galerie umění. K vidění je toho ale mnohem více! 


Není pro Vás let vrtulníkem nad Karlovými Vary to pravé ořechové?

Pokud není let vrtulníkem to pravé ořechové, doporučit můžeme krásné vyhlídkové lety letadlem a balonem na různých místech v Karlovarském kraji.


Let vrtulníkem Karlovy Vary – více informací o ceně a termínech: