Vyhlídkový let vrtulníkem Ještěd 🚁

Let vrtulníkem nad Ještědem probíhá:

Vyhlídkový let vrtulníkem Karlovy Vary

Před odletem se připravte na krátkou instruktáž a splnění několika formálních požadavků. Jakmile tyto kroky dokončíte, připoutáte se a nasadíte si sluchátka, a teprve poté se vydáte do vzduchu! Společně s pilotem si užijete příjemnou atmosféru a budete moci obdivovat úchvatné výhledy na celý Liberec a zejména na dominantu – Ještěd. Více o letu nad Ještědem

Vrtulník BELL 206B dokáže přepravit až pět jednotlivců, včetně pilota. Pro ty, kdo preferují soukromost, je možnost zakoupit dárkový poukaz pro čtyři osoby a vychutnat si let pouze s vybranými společníky. Je důležité si uvědomit, že maximální hmotnost jednotlivého cestujícího nesmí překročit 110 kg a celková hmotnost všech pasažérů nesmí přesáhnout 320 kg. Co během letu zahlédnete?


Co můžete při letu zahlédnout?

Let balonem nad Českým rájem, pohled na Ještěd

Zahlédnout můžete Libereckou radnici, známé aquacentrum Babylon, zoologickou zahradu, vodní nádrž Harcov a několik zajímavých kostelů. Například gotický kostel svatého Antonína Velikého, barokní kostel Nalezení svatého Kříže nebo sakrální Kostel Božského srdce Páně. V přilehlém okolí města je jasnou dominantou hotel a vysílač Ještěd. Krásný pohled je i na nedaleké Kryštofovo údolí známé díky krásnému viaduktu. Za dobrého počasí si můžete vychutnat pohled na vrcholky Jizerských hor – Černou Studnici, Špičáky Severák a popřípadě vrcholky Krkonoš a naší nejvyšší horu Sněžku. Jižně pak České středohoří a Český ráj.


Není pro Vás let vrtulníkem to pravé ořechové?

Pokud není let vrtulníkem to pravé ořechové, doporučit můžeme krásné vyhlídkové lety balonem na různých místech v Libereckém kraji. Pokud Vám nevadí vážit za zážitkem delší cestu, líbit by se Vám mohl také let ve větroni popřípadě tandemový paragliding v Krkonoších.


Let vrtulníkem Ještěd – více informací o ceně a termínech:

Vyhlídkový let vrtulníkem Ještěd je originálním dárkem, který zaručeně vyvolá nadšení! Možnost darování pomocí dárkového poukazu s platností alespoň 12 měsíců je skvělým řešením. Tento poukaz dává obdarovanému dostatek času na to, aby si mohl vybrat vhodný termín a naplánovat si zážitek podle svých představ. Ať už chcete udělat radost k narozeninám, výročí nebo jen tak jako odměnu za úspěch, vyvoláte s tímto darem jistě velkou radost!