Vyhlídkový let vrtulníkem Cheb (Karlovarský kraj) 🚁

Let vrtulníkem v Chebu probíhá:

Vyhlídkový let vrtulníkem Cheb

Překonejte hranice klasického rande a užijte si nevšední zážitek s romantickým letem vrtulníkem nad Chebem a okolím. Vyberte si trasy podle svých představ a těšte se na společnou jízdu s pilotem v pětimístném vrtulníku BELL 206B. Prožijte okamžiky, které si budete pamatovat celý život, při netradiční formě rande, oslavy výročí nebo třeba při žádosti o ruku. Užijte si sklenku prosecca a nechte se unášet krásnými výhledy na krajinu. A pokud máte nějaké oblíbené místo, které byste rádi viděli z ptačí perspektivy, dejte o tom vědět pilotovi před letem. Romantický let vrtulníkem nad Chebem a okolím – to je zážitek, který si nenecháte ujít. Více o letu vrtulníkem Cheb


Co můžete při letu zahlédnout?

Během letu vrtulníkem nad Chebem a jeho okolím můžete spatřit mnoho zajímavostí. Mezi nejvýznamnější patří historické památky, např. Chebský hrad, Kostel sv. Mikuláše a další krásné stavby. Užijte si pohled na úchvatné přírodní scenérie, jako jsou Český les a Krušné hory. Z výšky uvidíte město Cheb jako na dlani, a to vše v romantické atmosféře při letu vrtulníkem jen pro Vás.


Není pro Vás let vrtulníkem nad Chebem to pravé ořechové?

Pokud není let vrtulníkem to pravé ořechové, doporučit můžeme krásné vyhlídkové lety letadlem a balonem na různých místech v Karlovarském kraji.


Let vrtulníkem Cheb – více informací o ceně a termínech: