Vyhlídkový let vrtulníkem Český ráj 🚁

Let vrtulníkem nad Českým rájem probíhá:

Vyhlídkový let vrtulníkem Karlovy Vary

Před samotným letem vás čeká stručné poučení a vyřízení několika formalit. Po splnění těchto nezbytností se připoutáte, nasadíte sluchátka a můžete vzlétnout! S pilotem si vychutnáte příjemnou atmosféru a budete mít možnost obdivovat nádherné výhledy na rozmanitá zákoutí Českého ráje. Více o letu nad Českým rájem

Vrtulník dokáže přepravit až pět jednotlivců, včetně pilota. Je důležité upozornit, že maximální hmotnost jednotlivého cestujícího nesmí překročit 110 kg a celková hmotnost všech pasažérů nesmí přesáhnout 320 kg. Co během letu zahlédnete?


Co můžete při letu zahlédnout?

Vyhlídkový let letadlem Český ráj -pohled do okolí

Při vyhlídkovém letu nad Českým rájem se vám naskytne úchvatný pohled na malebnou krajinu, která je proslulá svými ikonickými památkami a přírodními krásami. Z výšky uvidíte majestátní zříceninu hradu Trosky, romantický zámek Hrubá Skála, starobylý hrad Valdštejn. Tento let vám umožní vidět Český ráj z jedinečné perspektivy, která Vám doslova vezme dech.


Není pro Vás let vrtulníkem to pravé ořechové?

Pokud není let vrtulníkem to pravé ořechové, doporučit můžeme krásné vyhlídkové lety balonem na různých místech v Libereckém kraji. Pokud Vám nevadí vážit za zážitkem delší cestu, líbit by se Vám mohl také let ve větroni popřípadě tandemový paragliding v Krkonoších.


Let vrtulníkem Český ráj – více informací o ceně a termínech:

Vyhlídkový let vrtulníkem Český ráj je jedinečný dárek, který určitě nadchne! Nabízíme možnost darování zážitku formou poukazu s platností minimálně 12 měsíců, což je skvělá volba. Tento poukaz poskytuje dostatek času na výběr vhodného termínu. Ať už chcete potěšit někoho k narozeninám, výročí nebo jako ocenění za úspěch, s tímto darem zaručeně uděláte velkou radost!