SESKOK PADÁKEM PROSTĚJOV

Jaký je průběh tandemového seskoku padákem v Prostějově?

Tandemový seskok padákem Prostějov

Po příjezdu na letiště do Prostějova vás čeká krátká instruktáž. Během ní instruktor celý průběh tandemového seskoku vysvětlí a pomůže s oblečením do kombinézy a hlavně do speciálního postroje. Takto připravení účastníci pak mohou nastoupit do letadla, kde si vše potřebné s instruktorem znovu zopakujete a po 20 minutách vyhlídkového letu vyskočíte z téměř 4 km výšky. Čeká vás volný pád trvající až minutu a následné plachtění na padáku dalších několik minut s krásným výhledem na Prostějov a letiště. Celý zážitek je možné si nechat natočit na kameru. O seskoku padákem Prostějov


Absolvovat také můžete samostatný seskok padákem!

samostatný seskok padákem

Prostějovské letiště nabízí kromě tandemových seskoků i možnost skoku padákem zcela samostatně díky parašutistickému kurzu IAFF. Ten probíhá zpravidla ve dvou dnech a je věnován teoretické a praktické výuce potřebné k seskoku padákem. Závěr kurzu pak představuje samostatný seskok padákem ze 4 km. Tak co? Půjdete do toho?


Kdo může tandemový seskok padákem absolvovat?

Absolvovat tandemový seskok padákem Prostějov může každý zdravý jedinec. Nejlépe od 8 do 100 let a s váhou ideálně okolo 90 kg. Při vyšší váze si provozovatel může, ale nemusí účtovat poplatek v řádu stokorun. Pro tandemový seskok není vyžadována lékařská prohlídka.


Kde přesně tandemový skok v Prostějově probíhá?

Skok padákem probíhá na letišti v Prostějově. Přesné souřadnice letiště v Prostějově jsou: 49.445106, 17.128202. Najít na Mapy.cz


3 tipy k návštěvě po seskoku padákem v Prostějově a jeho okolí

Prvním tipem je Botanická zahrada Petra Albrechta, která kromě velké spousty květin, keřů a dalších dřevin nabízí dostatek laviček a altánků k posezení a odpočinku. Dobrou zprávou je, že se neplatí žádné vstupné. Za návštěvu také rozhodně stojí místní Lidová hvězdárna u které se nachází menší parčík, kde můžete po seskoku padákem příjemně zrelaxovat. Vybavení hvězdárny není zrovna moderní, ale to zcela vynahrazuje snaživý průvodce a malé vstupné. V těsném okolí Prostějova doporučujeme procházku okolo přehrady Plumlov.


Co říkají účastníci, jaké jsou recenze na seskok padákem?

Děkujeme za krásný zážitek. S manželem jsme si to užili a určitě si to zopakujeme. Božena B. hodnocení: 5/5

Naprosto super zážitek, doporučil bych každému, opravdu to stojí za to!!! Jakub L., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Více informací o seskoku padákem Prostějov: