SESKOK PADÁKEM JIHLAVA 🪂

Jaký je průběh tandemového seskoku padákem v Jihlavě?

Seskok padákem Jihlava

Tandemový seskok v Jihlavě probíhá v podstatě ve dvou částech. První z nich je příprava na samotný seskok s instruktorem, kde Vám vše představí a vysvětlí. Pomůže se strojením do kombinézy a tandemového postroje. Poté se můžete těšit na krásný vyhlídkový let na Jihlavou do doby než letadlo dosáhne výšky k seskoku. Běžně se skáče ze 3-4 km, kdy následný volný pád trvá až minutu při rychlosti pádu 200 km/h. Po otevření padáku dochází k několikaminutovému plachtění nad letištěm na padáku. Celý seskok a příprava na něj je natáčena kamerou pro pěknou památku.

Aktualizace: V současnosti tandemový seskok padákem v Jihlavě již bohužel nezprostředkováváme. Nejblíže můžeme doporučit tandemový seskok padákem ve Znojmě nebo Českých Budějovicích.


Kdo může seskok padákem absolvovat?

Zdravý jedinec ve věku od 8 do 100 let. Dobrou zprávou je, že v případě tandemového seskoku není vyžadována lékařská prohlídka. Ideální váha je do 90 kg avšak skákat se může i s vyšší. Pouze za zaplacení poplatku v řádu stokorun. Maximum je však 110 kg!


Kde přesně tandemový skok v Jihlavě probíhá?

Tandemový seskok probíhá v Jihlavě na letišti – místní část Henčov. Přesné souřadnice letiště pro snadné nalezení jsou: 49°25’10.033”N 15°38’6.095″E. Najít na Mapy.cz


Několik tipů k rychlé návštěvě po seskoku padákem v Jihlavě a okolí

Prvním tipem je návštěva Zoo Jihlava, která je menší zoologickou zahradou, ale i tak je zde k vidění opravdu hodně zvířecích druhů. Najdete zde také například včelařský koutek, babiččin dvůr a mnoho dalšího. Pro děti je připravené dětské hřiště a za návštěvu a parkování moc neutratíte. Pokud Vás zoo příliš nebaví nabízíme jako další tip návštěvu centra Jihlavy a především Bránu Matky Boží. Jde o jedinou dochovanou bránu Jihlavy, která kromě nádherného výhledu do okolí nabízí expozici historických obrazů města. Pro krátkou procházku přírodou nabízíme návštěvu nedaleké přírodní rezervace Zaječí skok.


Co říkají účastníci, jaké jsou recenze na seskok padákem?

Od objednání poukazu po uskutečnění všechno naprosto v pořádku, rychle, všichni na telefonu,emailu ochotní, vstřícní…..domluvení termínu a uskutečnění zážitku naprosto v pořádku…. Josef H. hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Více informací o seskoku padákem Jihlava naleznete:

Aktualizace: V současnosti tandemový seskok padákem v Jihlavě již bohužel nezprostředkováváme. Nejblíže můžeme doporučit tandemový seskok padákem ve Znojmě nebo Českých Budějovicích.