SESKOK PADÁKEM HOSÍN

Jaký je průběh tandemového seskoku padákem v Hosíně?

Tandemový seskok padákem Hosín, plachtění na padáku s instruktorem
Tandemový seskok padákem Hosín, příprava na přistání

Pro příjezdu Vás čeká instruktáž, která trvá zhruba 15 minut. V rámci této instruktáže se dozvíte vše potřebné a budete mít prostor pro otázky. Instruktor Vám je jistě rád zodpoví. Poté Vám pomůže s oblečením kombinézy a postroje. Za ten jste pak připevněni k instruktorovi. Nasedáte do letadla a zhruba za 20 minut se můžete těšit na seskok. Jakmile dosáhnete výšky v rozmezí 3-4 km můžete spolu s instruktorem vyskočit. Čeká Vás volný pád v trvání až jednu minutu a let rychlostí téměř 200 km/h. Po otevření padáku, které provede instruktor budete nad letištěm cca 8 minut plachtit. Celý zážitek je možné si nechat natočit a to za mírný poplatek! 🙂 Zjistit více o seskoku padákem Hosín


Kdo může seskok padákem absolvovat?

Seskok padákem Hosín v tandemu může absolvovat každý, kdo je v dobrém fyzickém stavu i kondici od 8 do 100 let. Podmínkou je váha do 135 Kg. Ideální je však váha do 95 Kg. Za vyšší váhu může provozovatel účtovat poplatek v řádu stokorun. Při vyšší váze lze skákat pouze po domluvě s provozovatelem tandemového seskoku v Hosíně. Alternativním místem pro seskok padákem je letiště v Táboře a Strakonicích, které jsou taktéž v Jihočeském kraji.


Kde přesně tandemový skok v Hosíně probíhá?

Letiště Hosín se nachází 10 km od Českých Budějovic. Nejlepší cesta je od Českých Budějovic po silnici E55 směrem na Borek. Souřadnice letiště jsou: 49.040639, 14.491361. Najít na Mapy.cz

Pokud by Vám seskok v Hosíně z jakéhokoliv důvodu nevyhovoval, dále v Jihočeském kraji zprostředkováváme seskoky ve Strakonicích a Táboře.


Co v okolí letiště Hosín ještě navštívit?

Přímo v Hosíně stojí za podívání půvabný kostel sv. Petra a Pavla odkud se nabízí krásný výhled na nedaleké České Budějovice. Jednoznačně nejzajímavějším místem v okolí pro návštěvu po seskoku je oblíbený zámek Hluboká. Připraveno je hned několik prohlídkových okruhů ze kterých si vybere snad každý. Pokud zrovna prohlídky s výkladem nemusíte, bohatě si užijete zámek i z venku v jeho zámeckém parku. Pokud pojedete s dětmi doporučujeme návštěvu Adrenalin parku v Hluboké nad Vltavou. Jde o klasický lanový park s mnoha překážkami připravenými i pouze pro děti.


Co říkají účastníci, jaké jsou recenze na seskok padákem ?

Úžasný a nezapomenutelný zážitek. Všem vřele doporučuji vyzkoušet. Stojíto zato! Zdroj: Adrop.cz

Jakub M. hodnocení: 5/5

Bylo to strhující a obsluha provozovatele milá. Zdroj: Adrop.cz

Katarína V. hodnocení: 5/5


Kdy je nejbližší termín a jaká je cena?