SESKOK PADÁKEM CHOMUTOV

Jaký je průběh tandemového seskoku padákem v Chomutově

Tandemový seskok padákem Chomutov

Vše začíná příjezdem na místo, úvodní registrací a krátkou instruktáží. Během ní Vám instruktor vše podrobně vysvětlí a ukáže. Pomůže se strojením do kombinézy, speciálního tandemového postroje a zapůjčí ochranné brýle. Poté nic nebrání vydat se na 20 minutový vyhlídkový let. Po dosažení výšky cca 4 km otevírají se dveře a následuje seskok. Zažijete až minutový let volným pádem a několik minut parádního plachtění na padáku. Vše je možné natočit a nafotit. O seskoku padákem Chomutov


Hledáte spíše samostatný seskok padákem?

Padák typu křídlo - samostatný skok padákem

V Chomutově bohužel samostatný seskok padákem nezprostředkováváme. Doporučit ale můžeme letiště v Mostě, kde lze kromě tandemového seskoku zažít samostatný seskok padákem z výšky 4 km. Na základě základního parašutistického výcviku a kurzu IAFF.


Kdo může tandemový seskok padákem v Chomutově absolvovat?

Seskok padákem v Chomutově je vhodný pro všechny zdravé jedince. Pokud si nejste svým zdravotním stavem jistí, navštivte svého lékaře. Ideální váha skokana činí 40 – 110 kg, nad 90 kg se však účtuje poplatek v řádu stokorun. Setkat se můžete i s palivovým příplatkem.


Několik tipů co stojí za návštěvu v Chomutově a okolí po seskoku padákem

Doporučit můžeme návštěvu centra, kde můžete obdivovat zámek Chomutov a Městskou věž. Nedaleko odtud se nachází oblíbený zoopark u Kamencového jezera, které také stojí za návštěvu. O kousek dále musíme zmínit skanzen Stará Ves a druhým směrem pak Bezručovo údolí. Další zajímavé tipy na výlet v okolí naleznete na stránkách IC Chomutov.


Co říkají účastníci, jaké jsou recenze na seskok padákem?

Zážitek byl skvělý, ze začátku jsem z toho měla velký respekt, ale všichni organizátoři, instruktoři byli naprosto úžasný. Můj instruktor úplně nejvíc, vše vysvětlil, ptal se jak mi je a snažil se mojí nervozitu uklidnit tím, že jsme se mohli bavit úplně o čemkoliv. Až si to budu chtít jednou zopakovat, tak jedině tady. Budu všude doporučovat! Skvělý. Michaela K., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Kdy je nejbližší termín a jaká je cena?