SESKOK PADÁKEM CHOMUTOV

Jaký je průběh tandemového seskoku padákem v Chomutově

Tandemový seskok padákem Chomutov

Vše začíná příjezdem na místo a krátkou instruktáží. Standardně trvá zhruba 15 minut. Během ní Vám instruktor vše podrobně vysvětlí a ukáže. Následuje strojení do kombinézy, speciálního tandemového postroje a zapůjčení ochranných brýlí. Poté nic nebrání vydat se na 20 minutový vyhlídkový let. Po dosažení výšky cca 4 km otevírají se dveře a pak následuje seskok. Zažít můžete minutový let volným pádem a plachtění na padáku. Pokud by se 4 km zdály málo, doporučit můžeme tandemový seskok padákem z 6 km v Mostě. Vše je možné natočit a nafotit. O seskoku padákem Chomutov


Hledáte spíše samostatný seskok padákem?

Padák typu křídlo - samostatný skok padákem

V Chomutově bohužel samostatný seskok padákem nezprostředkováváme. Doporučit ale můžeme letiště v Mostě, kde lze kromě tandemového seskoku zažít samostatný seskok padákem z výšky 4 km. Na základě kurzu IAFF, který v Mostě probíhá zpravidla dva dny jehož součástí je teoretická a praktická příprava na seskok. Po jeho zakončení lze absolvovat samostatný seskok padákem s kamerovým záznamem v ceně.


Kdo může tandemový seskok padákem v Chomutově absolvovat?

Seskok padákem v Chomutově je vhodný pro všechny zdravé jedince. Pokud si nejste svým zdravotním stavem jistí, navštivte svého lékaře. Ideální váha skokana činí 40 – 110 kg. Pokud má zájemce/obdarovaný více kg je to na předchozí domluvě s provozovatelem. Běžně ale není problém s váhou do 135 kg (za drobný poplatek).


Několik tipů co stojí za návštěvu v Chomutově a okolí po seskoku padákem

Doporučit můžeme návštěvu centra, kde můžete obdivovat zámek Chomutov a Městskou věž. Nedaleko odtud se nachází oblíbený zoopark u Kamencového jezera, které také stojí za návštěvu. O kousek dále musíme zmínit skanzen Stará Ves a druhým směrem pak Bezručovo údolí. Další zajímavé tipy na výlet v okolí naleznete na kudyznudy.cz.


Co říkají účastníci, jaké jsou recenze na seskok padákem?

Mohu jen doporučit, lidé okolo seskoku naprostá profesionalita krásně značený příjezd až k recepci kde si nás hned převzaly , Jinak i dobré zázemí okolo i diváci co se jely podívat si užily výlet. Moc děkuji za zážitek. Jaroslav J., hodnocení: 5/5

Zdroj: Adrop.cz

Kdy je nejbližší termín a jaká je cena?