BUNGEE JUMPING ZVÍKOVSKÉ PODHRADÍ – Jihočeský kraj ❤️

Bungee jumping ve Zvíkovském podhradí, ilustrativní foto

Bungee jumping Zvíkovské podhradí nabízí skok z výšky 48m ze Zvíkovského mostu a to hned v několik variantách. V současnosti ale bohužel nejsou k dispozici. Omlouváme se. Doporučit ale můžeme cestu za bungee jumpem do Chomutova či Harrachova.

Konkrétně jde o varianty:

Zvíkovský most je tradičním místem, kde se bungee jumping skáče a to již od roku 1993. Jde říci že jde o místo, kde Bungee jumping v ČR začínal. Na výběr máte bungee s úvazem za postroj nebo za nohy. O Vaší bezpečnost se starají instruktoři s mnohaletou zkušeností a hlavně mnoha skoky. Rozhodně se s nimi nemáte čeho obávat. Na stejném místě můžete vyzkoušet i bungee houpačku.


Bungee jump Zvíkovské podhradí

Vše proběhlo bez komplikací. Personál příjemný, který v případě potřeby dodal na odvaze a podpořil. Nikoho do toho nenutí, ale snaží se jim dodat odvahy. J. S. Hodnocení: 10/10

Číst více recenzí na Zazitky.cz

Kdo může bungee jumping ze Zvíkoského mostu absolvovat?

Každý ve věku od 15 let, kdy je do 18 let nutný souhlas zákonného zástupce. Dalším limitem je váha od 50 do 110 kg. Účastnit se skoku nemohou osoby po těžkých operacích a úrazech. Například po operaci páteře, srdce apod. Pro těhotné tento zážitek také není určen. Pozor, na místě účastník podepisuje prohlášení o svém zdravotním stavu!


Kde bungee jumping ve Zvíkově probíhá?

Zvíkovské mosty pres reku Vltavu a Otavu tzv. „mostní dvojcata“ se nacházejí nedaleko obce Zvíkovské Podhradí, které je turisticky velmi vyhledávaná obec. Krom návstevy krále ceských hradu, nabízí turistum i koupání, cetné moznosti sportování, hotelové a pohostinské sluzby. Výhodná poloha v blízkosti hradu a dalsích památek skýtá nescetné moznosti výletu.

Zdroj: www.geocaching.com

Pokud máte Zvíkovské podhradí trochu z ruky alternativou může být bungee jumping v Chomutově (Ústecký kraj) nebo z televizní věže v Harrachově (Liberecký kraj). Výběr ale samozřejmě necháme na Vás! 🙂


Další informace o průběhu a ceně naleznete: